איך מגיעים אלינו?

שיקום הפה

שיקום הפה הוא ענף ברפואת שיניים במסגרתו משוחזרות השיניים לצורך המשך תפקודן התקין ולצורך שמירה על המראה האסתטי שלהן.

תחום שיקום הפה מכיל בתוכו שחזורים (סתימות), כתרים וגשרים, תותבות, שיקום על גבי שתלים, השלמת שיניים חסרות והשתלות דנטליות.

 קרא על: תכנון דיגיטלי לשתלים

אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע ליהנות מחיוך רחב ומאושר, לכן, גם כאשר מדובר בתהליך שיקום מורכב הדורש מספר פגישות, כל מטופל יוצא מהמרפאה עם חיוך ועם שיניים, גם אם מדובר בפתרון זמני.

שיקום הפה באמצעות כתרים ושתלים

שיקום הפה

הכתר מיועד לשחזור כותרת שן קיימת שנפגעה או נהרסה, או כתחליף לשן במקרה של שיקום על-גבי שתלים. תפקיד הכתר הוא להעניק לשן הגנה מפני המשך ההרס, תוך שמירה על הצורה האנטומית התקינה והמראה האסתטי שלה והחזרת התפקוד התקין. לכן, הכתר משמש כמעטפת שמצד אחד שומרת על השן מפני שבירה ומצד שני מעניקה פתרון אסתטי הנראה כמו שן טבעית.

במרפאת השניים של ד"ר אידלמן אנו לא מתפשרים על איכות ואסתטיקה. אנו משתמשים בכתרי זירקוניה איכותיים (ללא שימוש במתכות), המתאימים לשיקום שן בודדת או לשיקום נרחב בכל הפה ומעניקים תוצאה אסתטית ומראה טבעי.

שיקום הפה באמצעות כתרים וגשרים

שיקום הפה-גשר על שתלים

למטופלים שזקוקים לשיקום הפה ומתמודדים עם חוסר שיניים בודדות ומעוניינים בפתרון אסתטי ויעיל להשלמת השיניים, אנו מבצעים כתרים או גשר המורכב מכתרי חרסינה המחוברים יחדיו. 
הגשר יכול להיתמך או על-ידי שיניים סמוכות למקום החסר או כגשר המותקן על-גבי מספר שתלים המשלים חסר שיניים נרחב. הגשר משקם את התפקוד התקין של מערכת הלעיסה ומעניק מראה שיניים אסתטי כמו בשיניים טבעיות.

במרפאתנו, מידות לכתרים ושתלים מתבצעות באמצעות סורק דיגיטלי, המאפשר דיוק רב ועבודת מעבדה יעילה, תוך מניעת אי-הנוחות שנגרמה למטופלים בעבר במהלך נטילת מטבעים.

שניים תותבות שלמות או חלקיות נשלפות

שיקום הפה- תותבות

כאשר חוסר השיניים גדול, הפתרון המסורתי הוא יצירת מערכת שיניים אלטרנטיבית הניתנת לשליפה. בעבר, שיניים תותבות נשלפות היו הפתרון היחידי למטופלים מחוסרי שיניים לחלוטין וגם כיום משתמשים בהן כאשר אין אפשרות לבצע השתלות בגלל בעיות של חוסר עצם.

התותבות החלקיות נאחזות באמצעות תופסנים סביב השיניים הקיימות ומהוות פתרון יציב באופן יחסי.

תותבות שלמות נאחזות אך ורק ברכס החניכיים והעצם ולכן אחיזתן (בעיקר בלסת תחתונה) פחות יציבה מאשר חלופה של שיקום קבוע באמצעות שתלים.

כיום, יש פתרון במרפאתנו גם למקרים קיצוניים של חוסר עצם וכמעט בכל מצב אנו מבצעים השתלות שיניים ושיקום קבוע שמאפשר איכות חיים מקסימלית.

תותבות נתמכות על שתלים

במקרים רבים של שיקום הפה, נבצע תותבות חלקיות או שלמות, אך נסייע לאחיזתן בפה באמצעות שתלים. בדרך זו אנו מאפשרים למטופלינו ביטחון באמצעות פתרון יציב ואמין, השומר על תפקוד תקין של מערכת הלעיסה. בדרך כלל הטיפול כולל השתלה של 2-6 שתלים, עליהם נתמכת התותבת השלמה באמצעות מחברים מיוחדים.

לשיקום שיניים נשלף על-גבי שתלים יש יתרונות רבים, כאשר המרכזי שבהם הוא היכולת להוציא ולנקות היטב את השיניים החדשות ואת רקמת החניכיים מתחתן, באופן יומיומי, ובכך לשמור על היגיינה טובה ועל אריכות חיי השיקום לאורך זמן. 

כשזה מגיע לשיקום הפה, מרפאתנו היא בין המרפאות הראשונות בארץ המבצעות שיקום על שתלים בשיטת "אברקדברה" – שיקום טלסקופי, המשלב את יתרונות השיקום הקבוע (אחיזה מיטבית, תחושה של "שיניים" בפה) והנשלף (גמישות, משקל קל, שמירה על השתלים וקלות הוצאה בעת הצורך לשם ניקוי והיגיינה).

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

03-631-0749

לפרטים נוספים וקביעת תור להתייעצות ללא כל התחייבות, אנא מלאו את הטופס משמאל

לפרטים נוספים וקביעת תור להתייעצות ללא כל התחייבות, אנא מלאו את הטופס

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הטבה מיוחדת בשבילך

בדיקת ייעוץ ללא התחייבות והטבת קורונה מיוחדת – השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.