איך מגיעים אלינו?

אסתטיקה דנטלית

בשנים האחרונות, גברה המודעות לחשיבותו של חיוך יפה ובוהק – לשיפור הבטחון העצמי, היחסים הרומנטיים ואפילו שדרוג הקריירה והגדלת ההכנסות.

לכן, גם טיפולי האסתטיקה הדנטליים הפכו לפופולריים מאוד, ובמקביל גדל המגוון שלהם ומחירם הפך לנגיש. במרפאתנו מבוצע מגוון רחב של טיפולי שיניים אסתטיים:

הלבנת שיניים

עם השנים, צבע השיניים עלול להשתנות והן יהפכו לכהות יותר. הסיבות לכך יכולות להיות עישון, נטילת תרופות, תזונה ומשקאות בעלי גוונים כהים, חבלות ועוד, אשר יגרמו להכתמת השיניים או לשינוי פנימי או חיצוני בגוון שלהן.

כיום, אין סיבה להשלים עם המצב הזה! במרפאתנו אנו מספקים מגוון פתרונות מותאמים להבהרת שיניים.

הליך הבהרת השיניים במרפאת שניים כולל שימוש בחומרי הלבנה רפואיים, המבוססים על מי חמצן. כדי לשמר את התוצאות לאורך זמן, נדרש טיפול חוזר אחת ל-6-12 חודשים. חשוב לציין כי הטיפול נחשב לבטוח מאוד, אך אינו מתאים לכולם ומומלץ להתייעץ עם רופא השיניים בטרם ביצוע ההבהרה. כמו כן, חשוב לציין שלפני כל פעולת הלבנה, מומלץ לבצע טיפול הכנה מקדים אצל שיננית להסרת האבנית.  

הלבנת שיניים מהירה במרפאה תוך שעה – השיטה המומלצת להלבנת שיניים באמצעות לייזר

הלבנת שיניים באמצעות לייזר היא אחת השיטות היעילות ביותר, והיא זוכה לתוצאות טובות ומרשימות.

במסגרת הטיפול, אנו מורחים על השיניים ג'ל מיוחד המכיל חומר הלבנה בריכוז גבוה, ומאיצים את פעילותו באמצעות קרני הלייזר. כך תוכלו ליהנות משינוי משמעותי והבהרה של גוון השיניים תוך שעה בלבד.

הלבנת שיניים ביתית

שיטה נוספת להבהרת שיניים היא הלבנה המתבצעת בבית המטופל. כדי לבצע אותה, אנו נכין עבורכם במעבדה תבנית סיליקון אישית ורכה לשיניים (סד הלבנה) המותאמת במדויק למבנה השיניים, וכן נכין עבורכם את החומר הייחודי המיועד להלבנה. הטיפול בבית כולל את מריחת החומר בתוך הסד והרכבתו על גבי השיניים למשך מספר שעות או במהלך השינה. היתרון בשיטה זו הוא היכולת שלכם לבצע את התהליך בנוחות, בביתכם ובזמנכם החופשי, אך משך הטיפול ארוך יותר, ועד לקבלת התוצאה הרצויה יש להקפיד ולהרכיב את הסד כשבועיים עד שלושה שבועות.

שחזורים (סתימות) אסתטיים בצבע השן הטבעית

המודעות לאסתטיקה גבוהה וכיום ישנה חשיבות גבוהה למראה השיניים בכל גיל. לכן, לא פלא שאתם רואים פחות ופחות את סתימות האמלגם האפורות, אלא יותר שיניים שבוצעו בהן סתימות אסתטיות תוך שמירה על המראה הטבעי שלהן. במרפאתנו, השחזורים מבוצעים בחומרים מודרניים המדמים את צבע השן הטבעית ומותאמים לגוון הטבעי של שיני המטופל.

מה הן סתימות לבנות?

ציפוי חרסינה קוסמטיים

כאשר הלבנה אינה יכולה להתמודד בהצלחה עם שינוי צבע השן, או כאשר יש פגם במתאר החיצוני של השן שאנו רוצים לתקן, ציפויי שיניים יעניקו לשיניים מראה חדש ומרשים. הם מאפשרים תיקון פגמים ושברים בשיניים, צמצום רווחים בין השיניים, הענקת מראה אחיד לשיניים לא סימטריות וכן פתרון לשיניים עם כתמים שלא ניתנים להבהרה. הציפויים דקיקים מאוד והם מוצמדים על חלקה החיצוני של השן, מבלי לפגוע בה, ובכך מעניקים מראה אחיד ואסתטי לשיניים באופן קבוע, לשנים רבות. במרפאתנו אנו מבצעים ציפויי חרסינה איכותיים כדי לאפשר לכם ליהנות מחיוך גדול ומאושר בכל יום.

כתר זירקוניה

כאשר יש צורך בתיקון פגם נרחב במיוחד בשן, או אחרי שהשן נהרסה כתוצאה מחור גדול שהיה בה, נבצע בשן כתר. כתרי זירקוניה הם כתרים איכותיים במיוחד, בעלי עמידות גבוהה ומראה אסתטי הקרוב ביותר לכותרת השן הטבעית. בשל תכונות אלו, כתר זירקוניה מיועד בעיקר לשיניים הקדמיות, אך הודות לחוזק ואיכות, אנו עושים בו שימוש במקרים מסוימים גם לצורך שיקום שיניים אחוריות.

כתרי הזירקוניה אינם מכילים מתכות והם מתאימים לשיקום שן בודדת או לשיקום נרחב בכל הפה ומעניקים תוצאה אסתטית ומראה שיניים טבעי ומרשים במיוחד.

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

03-631-0749

לפרטים נוספים וקביעת תור להתייעצות ללא כל התחייבות, אנא מלאו את הטופס משמאל

לפרטים נוספים וקביעת תור להתייעצות ללא כל התחייבות, אנא מלאו את הטופס

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הטבה מיוחדת בשבילך

בדיקת ייעוץ ללא התחייבות והטבת קורונה מיוחדת – השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.