עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים

מסגרת ציורית לשיניים צחורות

גם שפתיים דקות יכולות להיות סקסיות, אם הן סימטריות ובעלות מבנה נאה התואם את מבנה הפנים כולו. חשוב לציין זאת, שכן טיפולי אסתטיקה מהסוג של עיבוי שפתיים או מילוי קמטים, אינם בגדר ניסיון להפוך את מרפאת השיניים ד"ר אידלמן למרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה.

כאשר אנו כוללים את הסעיף של עיבוי שפתיים בסל השירותים של מרפאת השיניים ד"ר אידלמן, אנו מבקשים להדגיש כי מדובר בטיפולי אסתטיקה רפואית. טיפולים שאינם פרי של אופנה חולפת, אלא של צורך הנוצר בפנים של המטופלים כתוצאה משחיקת האזור שסביב הפה בשל נסיגות חניכיים, ניתוחי חניכיים, איבוד שיניים, השתלות שיניים ושינויים שהזמן גרמן במבנה הלסת, הלחיים והאף.

השלמה אסתטית 

תחשבו על חיוך מלא שיניים צחורות, ישרות, מבריקות ומדוייקות. נכון שזה הכי טבעי בעולם שחיוך כזה יירכז את המבט שלנו לאזור הפה. אנחנו הרי נחכה לחיוך הבא. במצב כזה ברור ששפתיים לא סימטריות, או בעלות פגם אסתטי, יפגמו בצורה עמוקה באסתטיקה הכללית של הפנים. גם זו סיבה טובה לטפל באזור השפתיים ולשקול במקרה הצורך עיבוי שפתיים ואולי אף מילוי קמטים סביבן. שפתיים מושלמות מסביב לחיוך קורן של שיניים מושלמות זה סוג של יצירה. כאשר מדובר בנשים, תוסיפו לה גם ליפסטיק.

Leave a reply

נשמח לעמוד לרשותכם

טלפון : 03-6310749

פקס : 03-7304974

כתובתינו:

רח' שפרינצק 3, בית הרופאים תל-אביב