הטיפולים במרפאה

בריאות השיניים = בריאות הגוף

שיניים בריאות הן התחנה הראשונה של מערכת העיכול,היום לאחר מחקרים רבים זה כבר ידוע שבעיות חניכיים ובריאות פה לקויה נמצאות בקשר ישיר עם מחלות לב ומחלות שונות אחרות, זו הסיבה שבשנים האחרונות חלה התפתחות של ממש במודעות הציבורית לצורך בשמירה על השיניים, במעקב רפואי ובביצוע טיפולי שיניים בזמן.

שיניים בריאות מבטיחות לכל אדם יכולת טובה לנגוס במזון וללעוס אותו,ביקורת תקופתית אצל רופא שיניים מבטיחה טיפול ואבחון של בעיות חניכיים בשלבים המוקדמים שלהם ושמירה על השיניים לאורך ימים.

הטיפולים המבוצעים במרפאתנו:

במרפאתנו מבוצעים כל טיפולי השיניים "תחת קורת גג אחת" בטכנולוגיה ובמכשור המתקדם בעולם,המאפשר לעבור את הטיפולים בצורה בטוחה,נעימה,קלה ומהירה

>שיקום הפה

>השתלות דנטליות,כולל השתלות ממוחשבות

>השתלות ושיקום שיניים חדשות ביום אחד

>טיפולי שיניים בהרדמה כללית\חלקית ברישיון משרד הבריאות

>טיפול בשיטת ALL-ON-4

>הרמת סינוס והשתלת עצם

>טיפולי חניכיים וכירורגיה

>טיפולי שורש במכשור מתקדם

>יישור שיניים שקוף-בלתי נראה לעין

>ציפויי חרסינה

>הלבנת שיניים

>כתרי זירקוניה (ללא מתכות)

>הלבנת שיניים

>טיפולי שיניים לילדים

>טיפולי שיניים משמרים

>טיפולי שיננית

>טיפולי אסתטיקה להשלמת המראה האסתטי – כחלק מהשרות להשלמת המראה האסתטי אנו מעניקים טיפולים לעיבוי שפתיים ולמילוי קמטים באזור הפה והפנים.

טיפ קטן,ממני אליכם..

באופן פרדוקסלי דווקא אנשים שמקפידים על ביקורת חצי-שנתית אצל רופא השיניים, הם אלו שבטווח הארוך משלמים בדרך כלל פחות על טיפולים מורכבים. ככל שהטיפול בשן נגועה בעששת הוא בשלב מוקדם יותר, כך הוא מצריך התערבות רפואית פשוטה יותר ובדרך כלל גם פחות יקרה,אז הקדימו "תרופה למכה" 🙂

מידע על טיפולים

נשמח לעמוד לרשותכם

טלפון : 03-6310749

פקס : 03-7304974

כתובתינו:

רח' שפרינצק 3, בית הרופאים תל-אביב