השתלות שיניים

השתלות שיניים – הכי קרוב למראה הטבעי

השתלות שיניים מבוצעות במרפאתנו תוך שימוש בשתלים איכותיים,רק כאלו שנחקרו באופן מדעי וקיבלו את אישור הFDA האמריקאי,CE האירופי ומשרד הבריאות הישראלי.

בביצוע טיפולים מורכבים אלו נדרש מרופא השיניים ניסיון בהשתלות ובתהליכים מורכבים של שיקום הפה,לד"ר אידלמן ניסיון רב בהשתלות ובשיקום הפה והוא מתמיד להתעדכן בשיטות החדשניות ביותר בתחום.

שתלים הם פתרון מצוין להשלמת שיניים במקרה של חוסר שיניים מסיבות שונות,שתלים משמשים לצורך שיקום הפה ויצירת שיניים קבועות כמעט כמו השיניים הטבעיות שאבדו.

השתלות שיניים ממוחשבות -הטכנולוגיה המתקדמת בעולם..

בשנים האחרונות נושא ההשתלות עבר מהפכה טכנולוגית והצטרף למהפכה הדיגיטלית במטרה לשפר את הדיוק והבטיחות של פעולת ההשתלה.

באמצעות התכנון הדיגיטלי הרופא מקבל תכנית מדויקת לניווט ההשתלה מעין ”GPS ” דנטלי, המאפשר את התקנת השתלים במיקום הטוב ביותר,ברמת בטיחות גבוהה,בזמן טיפול קצר יותר ועם תוצאה אסתטית ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה זה תורם למטופלים?

>תכנון מדויק של תכנית ההשתלה,בלי הפתעות וסיבוכים.

>תכנון מוקדם של הכתר או הגשר הזמני ,כך שכבר ביום ההשתלה המטופל מקבל שיניים יפות,מדויקות ואסתטיות.

>הדמיה ממוחשבת למטופל כיצד ייראו השיניים החדשות בגמר השיקום .

>טיפול קצר בהתערבות כירורגית מינימלית,המקטין באופן משמעותי את הסיכוי לנפיחות וכאבים.

 

תכנון וטיפול דיגיטלי נחשבים  לפריצת דרך חשובה,הן לרופא והן למטופל .

שתלים כתחליף לתותבות נשלפות

למרות ההתפתחות המקבילה בתחום הפיתוח של שיניים תותבות  והאפשרות לייצר שיניים תותבות גמישות ובעלות מראה אסתטי ביותר, יותר ויותר אנשים פונים לביצוע שתלים ועליהם כתרים.

שתלים מאפשרים להמשיך לחיות כאילו שיני הקבע עדיין בפה.  תקופת ההסתגלות אליהם קצרה ביותר ובניגוד לתותבות אין צורך לשלוף אותן כל לילה מהפה לצורך ניקוי.  שתלים הם הפתרון השיקומי הקרוב ביותר לשיניים הטבעיות, הן מבחינת התחושה בפה, הן מבחינת המראה החיצוני והן מבחינת השימוש.

מטופלים שיש בפיהם תותבת נשלפת יכולים כיום לשפר משמעותית את איכות החיים שלהם ולבחור בין ביצוע מספר שתלים ועיגון התותבת בצורה טובה שתאפשר יציבות מצוינת בפה או להיפתר מהתותבות הנשלפות ע"י מעבר לשיקום קבוע ע"י שתלים ושיקום קבוע.

מדוע חשוב ניסיונו של הרופא המבצע?

כשמבצעים טיפולי השתלה, חשוב לבדוק מי מבצע אותם,לכאורה,כל רופא שיניים רשאי לבצע טיפולי השתלה, אבל ניסיונו של הרופא בבעיות מורכבות של שיקום הפה ובביצוע טווח רחב של טיפולי שיניים מסוגים שונים – יסייע לכם לקבל את הטיפול הנכון ביותר עבורכם עם סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר.

במרפאתנו מתבצעות השתלות דנטליות על ידי ד"ר יצחק אידלמן, שהינו בעל ניסיון רב בביצוע השתלות דנטליות ושיקומי פה מורכבים, והינו חבר פעיל בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות ICOI ובארגונים בין לאומיים להשתלות דנטליות.

מגוון רחב של פתרונות שיקומיים:

  • ביצוע שתלים עם כתרי זירקוניה האיכותיים ביותר
  • השתלות שיניים ושיקום כולל ביום אחד(בהתאם למקרה)
  • השתלות שיניים ממוחשבות בטכנולוגיית תלת-מימד
  • טיפול בשיטת ALL-ON-4
  • ניתוחי הרמת סינוס במקרים של חוסר עצם בלסת עליונה
  • ניתוחי השלמת עצם במקרים של חוסר עצם כבסיס להשתלה מוצלחת.

בין אם מדובר בשתלים בכל הפה ובין עם מדובר בהשלמת שיניים בודדות, שתלים הוא פתרון אסתטי המעניק נוחות מרבית ואיכות חיים גבוהה משיניים קבועות בפה לאורך שנים.

מידע על טיפולים

נשמח לעמוד לרשותכם

טלפון : 03-6310749

פקס : 03-7304974

כתובתינו:

רח' שפרינצק 3, בית הרופאים תל-אביב