אודות המרפאה

אודות המרפאה

מרפאת השיניים של ד"ר אידלמן, הינה מרפאת שיניים רב-תחומית המעניקה את כל סוגי טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת.

המרפאה הוקמה לפני יותר מ-25 שנים ובזכות טיפולי הכירורגיה והשיקום  המתקדמים המבוצעים במרפאה, היא נחשבת לאחת המרפאות המובילות והמתקדמות ביותר בתחום השתלות השיניים ,שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית באזור תל אביב והמרכז.

חזון המרפאה:

מרפאת השיניים שלנו שמה לה למטרה להעניק את כל סוגי טיפולי השיניים ברמה המקצועית הגבוה ביותר.

אנו מתייחסים למטופלים שלנו כמשפחה אחת גדולה ובהתאם לכך,ניתן דגש מיוחד על יחס אישי וחם, ליווי צמוד לאורך כל זמן הטיפול וזימונים לבדיקות תקופתיות ודאגה תמידית לבריאותם של המטופלים שלנו.

מדוע כדאי לטפל אצלנו?

בזכות המקצועיות – ד"ר אידלמן עוסק ברפואת שיניים בכלל ובהשתלות שיניים ושיקום הפה בפרט מעל 25 שנים,כמו כן כל רופאי המרפאה מתעדכנים באופן תמידי בקורסים והכשרות כדי לאמץ את שיטות הטיפול החדישות והעדכניות ביותר.

בזכות האמינות והניסיון – מרפאת השיניים קיימת מעל 25 שנים ובמהלך השנים צברו רופאי המרפאה ניסיון רב מאוד בטיפולי שיניים מורכבים לשביעות רצונם של המטופלים.

בזכות החדשנות – אנו מתעדכנים באופן שוטף בחידושים בציוד, שיטות טיפולים, חומרים, כדי להעניק לכם את טיפולי השיניים ברמה הגבוהה ביותר.

בזכות השירות – כבר בהגיעכם למרפאה תרגישו ביחס החם והתומך שכל מטופל זקוק לו כדי לעבור תהליך של טיפולי שיניים. אנו עושים כל מאמץ להעניק לכל אחד ואחת את הליווי האישי המתאים והנכון לו ביותר.

בזכות האחריות על הטיפולים – בשביל השקט הנפשי של מטופלינו ומתוך בטחון באיכות הטיפולים הניתנים במרפאה, אנו מעניקים תעודת אחריות בכתב על טיפולי הכתרים והשתלים.

 

 

מידע על טיפולים

נשמח לעמוד לרשותכם

טלפון : 03-6310749

פקס : 03-7304974

כתובתינו:

רח' שפרינצק 3, בית הרופאים תל-אביב